Menu

Barborka a jej záľuby (Nancy Delvaux a Aline de Pétigny)

Jedna zo sérii knižôčiek o malej škôlkarke Barborke, ktorej záľuby sú napríklad staranie sa o gazdovstvo, plávanie a tiež pečenie. Vhodná už od cca 2 rokov až po mladší školský vek :) Hovorí o bežných situáciách ktoré zažívajú deti, preto ich táto kniha len tak ľahko neomrzí.

Plusy

Pri hociktorej z kníh o Barborke viem, že rovnako 2.5 ročná aj 4.5 ročný budú počúvať bez toho, aby niekto z nich robil kotrmelce alebo sa snažil postaviť na ocka. Túto knihu má rovnako rada aj ich 8 ročná kamarátka, teda je to pre fakt široký vek. Z tejto časti sa im páčil najviac príbeh o tom ako Barborka pečie, ako inak veď to je časť kedy tam tečie krv! Pre nich je to fakt napínavá časť ku ktorej sa vracajú. V Barborke sa dcérka vidí, vychutnáva si to že konečne je veľkou sestrou ona, aspoň na chvíľku :-).

Mínusy

Časť kedy je Barborka u starkých bola pre deti mätúca a vlastne aj my sme sa čudovali prečo starých rodičov vyobrazili tak mlado. Nič proti mladým dedkom a babkám;-) Najmä starká, aj keď je kreslená, tam nevyzerá na viac ako 40.

Celkové hodnotenie

Veľmi dobré

Barborka a jej záľuby (Nancy Delvaux a Aline de Pétigny)
5  (1 hlasov)

Komentovať